Kenneth Hagin to człowiek, którego dużo ludzi kocha ale są też tacy, którzy go oskarżają, osądzają, jakby nienawidzą. 

Kenneth Hagin był bardzo bliskim przyjacielem Jezusa Chrystusa. Od młodych lat Jezus prowadził go, upominał, korygował, uczył, uczył. Po latach Jezus powiedział do Hagin – teraz idź i ucz innych. Hagin był bardzo pilnym i wiernym uczniem. Miał też dar nauczania i objaśniania prostym językiem trudnych zagadnień biblijnych. Ktoś powiedział – gdy jesteś przyjacielem mojego przyjaciela, jesteś moim przyjacielem. Czy mogę kochać Jezusa i nienawidzić Kenneth Hagin?

 

Źródło: YouTube użytkownik MrMetanoja

Słuchaj i przyjmuj, ze słowami wypowiadanymi często - wierzę w to, przyjmuję to, otrzymuję to, to jest moje, albo "amen," co znaczy - niech tak się stanie!
Wyznawanie takich i podobnych słów, gdy czytamy Biblię lub słuchamy nauczania buduje wiarę. Jest grupa chrześcijan, którzy gdy rozmawiają czy w grupie czytają Pismo, cały czas powtarzają na głos - amen. Cokolwiek ktoś przeczyta, czy powie coś budującego, inni mówią, amen! Zacznij tak, niech inni uczą się od Ciebie.

 Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

 

       Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 


Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz

A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!