PIERWSZE - PRZECZYTAJ  TO  ===>  Czy mózg jest Twoim przyjacielem

 

 

 

 DRUGIE - ZOBACZ - poniżej

 

 

       Sprawdź które audio jest lepsze w brzmieniu do słuchania - to wyżej, czy to - niżej. Jeśli to poniżej, kliknij na symbol głośnika pod wideo i wycisz go, a wtedy klik na audio tuż poniżej i słuchaj tego poniżej. Zwróć uwagę aby video powyżej i audio poniżej wystartowało jednocześnie.  

 

 

 

 

 

TRZECIE - POSŁUCHAJ    Andrew Wommack

 

 

 

 

CZWARTE - Gdy te trzy powyżej nie są wystarcząco jasne, zobacz 'Czy wiesz na pewno?===>> Czy wiesz ...

  

 

 

           Pismo Święte bardzo często używa określenia - serce człowieka. Czy chodzi tu o fizyczny organ który pompuje krew?    Nie, nigdy. Różne reklamy, kartki z życzeniami bardzo pomagają nam żyć w przekonaniu, że wszystko co pisze i określa, “serce człowieka” dotyczy serca pompującego krew. Tak to widzi świat, ale nie tak to widzi Bóg.
Gdy widzisz napis kolorowej reklamy, "kochaj sercem" to zapytaj siebie. Jeśli mogę kochać fizycznym organem pompującym krew, to również mogę kochać innym fizycznym organem jak ręka, noga, palec u ręki, czy u nogi. To są przecież części ciała takie jak serce pompujące krew. Gdy tak powiesz, to na pewno zobaczysz błąd.

Gdy Biblia pisze “serce człowieka” zawsze dotyczy to sfery duchowej człowieka a nie fizycznej. “Serce człowieka” według Pisma Świętego jest to najbardziej wewnętrzny, najbardziej centralny obszar człowieka. Jest to esencja człowieka. Jest to obszar duchowy człowieka, ale nigdy nie jest to fizyczny organ. Innym określeniem które jest jednoznaczne z sercem człowieka jest duch człowieka. Serce = duch człowieka.

 

Miłość, jak też wiara człowieka mieści się w sercu, to znaczy mieści się w duchu człowieka. Miłość, wiara nie znajduje się w duszy - nie jest w mózgu, nie jest w intelekcie człowieka. 

 

 Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

 

       Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 


Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz

A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!