Zdumiewające odkrycie Bóg Biblia Pismo Święte Życie wieczne

Zdumiewające Odkrycie

Autor: Tadeusz Tomal.
Czy nazwisko autora książki Zdumiewające Odkrycie jest Ci nieznane? Zacznij czytać, spotkasz nazwiska dobrze Ci znane: George Washington, Ronald Reagan, Mark Twain, Johann Wolfgang Goethe, Isaac Newton i wielu innych. Od ponad trzynastu lat autor książki Zdumiewające Odkrycie prowadzi audycję radiową Wiara i Wolność dla Polaków w Chicago i okolicach na stacji radiowej, http://www.wpna1490am.com/

DLACZEGO NAPISAŁEM TĘ KSIĄŻKĘ?

Będąc jeszcze w Polsce, trzydzieści parę lat temu, nurtowało mnie jedno z pytań. Dlaczego Ameryka jest tak bardzo innym krajem w świecie? Dlaczego jest potęgą militarną, naukową, ekonomiczną? Dlaczego dolar, mimo iż ma mniejszą wartość, niż na przykład angielski funt, jest wiodącą walutą w świecie. Wypowiedzi, że “demokracja” amerykańska na to wpływa, że “wolność” amerykańska jest tego przyczyną itp, nie zadowalały mnie. Brzmiało to dla mnie bardzo przypadkowo. Mnie chodziło o znalezienie konkretnej przyczyny. Przyczyny, która jest gdzieś utwierdzona swoim korzeniem.
Po zamieszkaniu w USA, moje pytania nie tylko nadal pozostawały bez odpowiedzi, ale nabrały jeszcze większej ostrości. Wreszcie powoli, ale coraz bardziej wyraźnie prawdziwy obraz zaczął się wynurzać jakby z mętnej wody. Coraz wyraźniej widziałem, że to nie przypadek, że ktoś za tym stoi. Ktoś żywy i konkretny.
Innym ważnym pytaniem, które tkwiło we mnie przez długie lata, to zagadka dotycząca mnie samego. Skąd ja się tu, na tej planecie, znalazłem? Dlaczego? Gdzie zmierzam? Czy to wszystko jest tylko przypadkiem? Religia nie dawała mi jasnej, wyraźnej odpowiedzi. Książki fantastyczno-naukowe też nie. Gdy weźmiemy te dwa ważne dla mnie pytania, połączymy razem i dodamy do tego moje odkrycia — powstała książka Zdumiewające Odkrycie.

DO JAKIEGO CZYTELNIKA ADRESOWANA?

Tytuł książki Zdumiewające Odkrycie kojarzy się nieodłącznie z innym słowem — poszukiwanie. Trudno wyobrazić sobie małe i wielkie odkrycia dokonywane codziennie, bez poszukiwań. Książka ta adresowana jest do czytelnika, który poszukuje. Do kobiety i mężczyzny, którzy w swojej obecnej pozycji emocjonalnej, czy duchowej nie znajdują satysfakcji i pokoju. Mimo, że nie znajdują, nie rezygnują, poszukują nadal.
Adresowana jest też do czytelnika, który podziwia Amerykę za jej siłę polityczną, militarną, techniczną i ekonomiczną, za magiczną siłę dolara i pragnie poznać źródło tego sukcesu. Wiem, że jest wielu Polaków, którzy mają takie pytania, poszukują na nie odpowiedzi i lata mijają a oni nadal jej nie znajdują. Jedną z przyczyn, że nie znajdują jest fakt, że nie znajdą tych odpowiedzi w codziennej gazecie, nie znajdą w choćby najbardziej ilustrowanym magazynie, nie znajdą w polskiej książce. Nie znajdą, mimo że są to fakty. Mimo, że historyczne dokumenty o tych faktach znaleźć można na przykład w bibliotece Kongresu USA w Waszyngtonie. Zmowa milczenia?
Książka, którą zamierzasz czytać to lektura nie tylko dla religijnych. Jeśli nie lubisz religii, lub sposobu w jaki jest praktykowana, jeśli nie lubisz polityki, lub sposobu jej uprawiania – to książka dla Ciebie… Jest ona dla tych, którzy nie boją się myśleć.
Czy wiesz, że wiek naszej planety – ziemi jest poniżej dziesięciu tysięcy lat? Poznasz więcej szczegółów, gdy zaczniesz czytać. Zdumiewające odkrycie Bóg Biblia Pismo Święte życie wieczneKliknij tu, aby czytać dalej
Usiądź wygodnie i czytaj...