Przesyłka dolarów do Polski darmo

 Przesyłka dolarów do Polski darmo dla słuchaczy Wiara i Wolność

 

Tak, możesz przesyłać dolary do Polski darmo. Proste i łatwe.

- Załóż konto w Citi Bank. 

- Osoba w Polsce zakłada konto w Citi Handlowy. Gdy chcesz aby otrzymywano pieniądze w dolarach, osoba w Polsce zakłada konto dolarowe. 

- Zarejestruj swoje Citi Bank konto "on-line" to znaczy tak, aby mieć dostęp do konta przez internet. 

- Po otwarciu swojego konta w internecie, wybierz "Payment and Transfers."  Następnie wybierz, CITIBANK GLOBAL TRANSFERS – U.S./ ABROAD.

  Teraz wybierz "Add a Citibank Global Transfer Recipients." (tu podajesz kontakt do osoby w Polsce, która już wcześniej założyła swoje konto w Citi Handlowy w Polsce). Wtedy otwiera się "Identification Code Delivery Options."  Tu zostanie wysłany do ciebie kod identyfikacyjny przez email, lub telefon komórkowy, zależnie jak wybierzesz. Postepuj dalej za instrukcją. Gdy masz pytania zadzwoń na 1-866-422-0306.

WAŻNE: Konto w Citi Handlowy w Polsce zawiera ponad 20 cyfr. Przy rejestrowaniu w Citi Bank Twojego odbiorcy w Polsce wymagane jest tylko 8-9 ostatnich cyfr konta polskiego.

- Gdy już założysz konto, uczyń kroki jak niżej. 

  Po otwarciu swojego konta w internecie, wybierz "Payment and Transfers."  Następnie wybierz, CITIBANK GLOBAL TRANSFERS – U.S./ ABROAD.

  Wtedy wybierz, "Transfer to Citibank client" Otworzy się lista twoich odbiorców pieniędzy w Polsce. 

- Postepuj dalej za instrukcją. 

 

 

Nowy Testament Darmo

 

Gdy mieszkasz w Polsce, lub Europie, możesz otrzymać Nowy Testament darmo. Ten wyjątkowy przekład zawiera dużą ilość przypisów, odsyłaczy i map. Kliknij link poniżej i wypełnij krótki, prosty formularz

 

Formularz - do wypełnienia

 

 Aby otrzymać darmo w Chicago, zadzwoń do księgarni Chicago Bibles and Books  (Pulaski/Irving Park)  tel 773 478 0550

Drukuj E-mail

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 

Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz! A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!