ROZDZIAŁ 8: NUMERYCZNA PRAWIDŁOWOŚĆ CZĘŚCIĄ NASZEJ EGZYSTENCJI

Pieczęć Twórcy jest przyłożona na każdym Jego akcie. Każdy departament natury jest oparty na systemie prawidłowości matematycznych. Wielkie prawo matematyczne zarządza całym wszechświatem.

Na przykład: w strukturze światła jest dokładnie siedem kolorów. Te siedem kolorów połączone razem dają światło. W strukturze muzyki jest dokładnie siedem pełnych tonów na skali. Kiedy każda nowa nuta zaczyna nową oktawę, jest jedynie powtórzeniem pierwszej nuty. Siedem kolorów nawiązuje do siedmiu tonów w muzyce. Ciało człowieka odnawia się całkowicie co siedem lat. Każdy element ciała nieustannie kontynuuje odrzucanie starej, zużytej materii i na bieżąco otrzymuje nową, żyjącą. W ciągu siedmiu lat taki pojedynczy cykl kończy się i cała struktura jest praktycznie wymieniona na nową - staje się nowym ciałem.

W niektórych chorobach siódmy, czternasty i dwudziesty pierwszy dzień jest dniem krytycznym. Puls człowieka słabnie każdego siódmego dnia, niezależnie od tego czy człowiek jest zdrowy, czy chory. Normalny okres ciąży kobiety wynosi 280 dni (lub 40 x 7). Siódmy dzień tygodnia to dzień odpoczynku. Kiedyś we Francji próbowano wydłużyć ten cykl na dziewięcio-czy dziesięciodniowy, okazało się że produktywność ludzi znacznie zmalała.

Okres ciąży u zwierząt: u myszy wynosi 21 dni (lub 3 x 7). U szczurów i zająca 28 dni (lub 4 x 7). U kota 56 dni (lub 8 x 7). U psa 63 dni lub (9 x 7). U lwa 98 dni (lub 14 x 7). U owcy 147 dni (lub 21 x 7). Okres lęgowy ptaków - kura 21 dni (lub 3 x 7), a kaczka 28 dni (lub 4 x 7).

Ten sam Bóg, który stworzył niebo i ziemię policzył gwiazdy i zadbał o najmniejszy szczegół swojej kreacji. To również On powiedział: „ Twoje włosy na głowie są policzone ". Czy zatem możemy się dziwić, że ten sam Bóg jest w stanie zaprojektować książkę, w której każda litera, słowo czy rozdziałjest również policzony i tworzy idealną matematyczną prawidłowość?

W dalszym ciągu czytasz? ... Zdumiewające!...