Dzisiaj pytanie, dzisiaj odpowiedź

Ks. Jeremiasza 33:7-8
"I odmienię los Judy i los Izraela, odbudowując ich jak przedtem.Oczyszczę ich ze wszystkich grzechów, jakimi wykroczyli przeciw Mnie, i odpuszczę wszystkie ich występki, którymi zgrzeszyli przeciw Mnie i wypowiedzieli Mi posłuszeństwo".
 
Ludzie mówił o grzechach przeszłych, dzisiejszych i przyszłych.  
 
Pytanie: Gdy Chrystus umierał na krzyżu jak widział twoje grzechy;  jako przeszłe, teraźniejsze, czy przyszłe?
 
L. do Rzym 5:8
"Bóg zaś okazuje nam swoją miłość [właśnie] przez to, że Chrystus umarł za nas, gdyśmy byli jeszcze grzesznikami".
 
Według tego co naucza tradycja religijna Pan Bóg powinien uczynić w ten sposób. Czekać aż wszyscy ludzie, czyli wszystkie pokolenia przeżyją na ziemi i wtedy wysłać swojego syna, Chrystusa aby umarł na krzyżu za tych, którzy byli dobrzy. Aby Chrystus umarł za tych którzy sobie zasłużyli.Reszta, ci którzy nie mają zasług powinni być potępieni. Pan Bóg uczynił to, nie według pomysłów ludzkich, ale całkiem inaczej. Wtedy, gdy wszyscy ludzie na ziemi zasługiwali i zasługują na potępienie, wtedy Stwórca przysłał Syna aby uwolnił z niewoli tych, którzy szczerze szukają takiej wolności.  
 
Pan Bóg nie czekał aż człowiek naprawi się sam ale dał człowiekowi szansę naprawienia go według pomysłu Stwórcy i według Jego własnego planu. I jak czytamy, plan ten powstał w zamyśle Bożym jeszcze przed stworzeniem świata.
 
W ten sposób odpowiedź na pytanie: Gdy Chrystus umierał na krzyżu jak widział twoje grzechy;  jako przeszłe, teraźniejsze, czy przyszłe? Odpowiedzią jest: widział je wszystkie jako przyszłe i już wtedy za nie umarł, aby teraz dać ci szansę.Bo przyszłość jest w rękach Bożych. W rękach twoich i moich jest tylko teraźniejszość, czyli dzień dzisiejszy.
Dlatego Słowo Boże mówi: "Dziś, jeśli głos Jego usłyszycie, nie zatwardzajcie serc waszych".
 
Czytaj codziennie Pismo Święte. Poznaj dokładnie naukę Bożą, poznaj żywego Boga. Bo jest nauka religii i nauka Boża zbawienia darmo z łaski przez zasługi Jezusa Chrystusa. Wtedy nikt z ludzi nie oszuka cię, nie wprowadzi w błąd. Pamiętaj, chodzi o wielką stawkę, bo chodzi o twoje życie. Teraz i w wieczności.

Drukuj E-mail

Jeżeli Duch Boży przekonuje cię że dzisiaj jest ten dzień aby swoją osobę, Twoje dzisiaj, Twoje jutro i Twoją wieczność oddać w dobre ręce Jezusa Chrystusa, nie odkładaj, uczyń to teraz. Dzień dzisiejszy należy do Ciebie. Jutro nie należy do Ciebie, bo nie wiesz co będzie jutro. Uczyń to dzisiaj, uczyń to teraz.


Gdy to uczynisz, napisz do nas, abyśmy mieli wielki przywilej cieszyć się razem z Tobą. Napisane jest, że aniołowie cieszą się, gdy człowiek czyni ten tak ważny krok. Pragniemy cieszyć się z aniołami i razem z Tobą. Klik: Twoje jutro jest dzisiaj  lub skopiuj i wklej link jak niżej na biały pasek w górnej części Twojej przeglądarki i naciśnij klawisz Enter

www.wiaraiwolnosc.pl/czytelnia/czy-wiesz-na-pewno


Jeżeli uczyniłeś, uczyniłaś ten najważniejszy krok swojego życia, na pewno powstanie pytanie - co dalej? Tak, każdy w takiej sytuacji ma pytania, czasem dużo pytań. Mijają lata i nowo-narodzeni błądzą, tracąc swoje cenne dnie i lata. Jednym z najlepszych opracowań w odpowiedzi na tak ważne pytania na temat duchowego rozwoju i życia pełnego błogosławieństw jest książka na temat duchowego rozwoju. Możesz zamówić tę książkę - napisz, dostaniesz informacje jak otrzymać NAJLEPSZY przewodnik w tym temacie ...

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 

Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz! A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!