Wyzwolony, uwolniony, wolny

Świadectwa dla wszystkich


        Przez kilkadziesiąt ostatnich lat ludzie w USA słuchają audycji - świadectw nagrywanych przez Pacific Garden Mission w Chicago. Reportaże te to świadectwa autentycznych ludzi i ich autentycznych doświadczeń. Historie ludzi, którzy szukali szczęścia,  sukcesu, miłości, lecz  w  niewłaściwy sposób, lub z nieodpowiednimi osobami. Dużo dramatu i dużo niesamowitych, a nawet szokujących przeżyć.

      Wszystko jest dobre co się dobrze kończy, jak mówią Polacy. Każdy z  tych niezwykłych, prezentowanych tu dramatów kończy się dobrze. Dobre jest też to, że dzisiaj możesz słuchać tych budujących świadectw w języku polskim.

 Jeżeli poniżej nie widzisz listy świadectw, zmień proszę przeglądarkę. Użyj przeglądarkę Firefox, lub Microsoft, lub inną, bo gdy używasz Google Chrome, ta przeglądarka może nie pokazać listy poniżej.

 

 

Lata temu odwiedziłem przyjaciela którego hobby było ogrodnicze badania (które to opierają się na czymś więcej niż tylko ogrodnictwo). Przy wejściu do jego domu było małe drzewo i nie rozpoznałam jakie to drzewo. "Co to jest?"   Zapytałem. "Wiśniowe drzewo płaczu," odpowiedział on. Zaskoczony, powiedziałem: "Słyszałem o płaczącej wierzbie, ale nie o płaczącym drzewie wiśniowym. Czy nie jest tak, że gałęzie drzewa wiśniowego rosną prosto w górę? Te zwisają w dół.

 Mój przyjaciel zaczął wtedy od wyjaśnienia, jak on spowodował aby gałęzie tego drzewa zwisały w dół. Kiedy drzewo było jeszcze drzewkiem, oddzielił on go od pnia, odwrócił odciętą część do góry nogami i połączył dwa kawałki z powrotem. Wyjaśnił, że to spowodowało dezorientację "wewnętrznego myślenia" drzewa, tak że później, gdy drzewo "myślało", że wzrasta w górę, tak naprawdę rosło w dół.

 Tak dzieje się też z dziećmi. Czasami przez zły wpływ rówieśników, autorytetów, a nawet "cieleśnie" myślących rodziców, myślenie dziecka zostaje "przekręcone" w dół w młodym wieku. W konsekwencji tego, osoby te często utożsamiają dorosłość ze zmysłowym zaspokojeniem i obsesją cielesności. Gdy podrosną, mają tendencję do naśladowania tego zachowania. Smutna prawda jest taka, że gdy oni myślą, że przecież dorastają, w rzeczywistości są oni "rosnącymi w dół."

 Oczywiście, jeśli negatywny wpływ jest tu prawdziwy, pozytywność jest również prawdą. Dobre wzorce utrzymują się przez całe życie. Rodzice, którzy mają dobre życie, moralne życie, szkolą swoje dzieci poprzez przykład. Rodzice ochraniają swoje potomstwo trwałym wdrożeniem prawdy, które spowoduje, że rosną zdrowe i normalne.

 Tak, my musimy trenować umysły naszych dzieci w prawdzie biblijnej oraz w prawach moralnych, ale więcej niż przez rozmowy, musimy żyć według tych prawd i praw przed ich wrażliwymi oczami każdego dnia.

 Powyższy tekst to fragment z książki „Boże obietnice dla twoich dzieci” Gdy chcesz skutecznie modlić się o błogosławieństwo dla swoich dzieci, na podstawie przyrzeczeń i obietnic Bożych, koniecznie zamów tę książkę: 

 Mike Shreve  Boże obietnice dla twoich dzieci księgarnia w USA

 Mike Shreve  Boże obietnice dla twoich dzieci księgarnia w Polsce

 

Drukuj E-mail

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 

Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz! A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!