Dzisiaj pytanie, dzisiaj odpowiedź

Ks. Koheleta 9:5‑6
"...ponieważ żyjący wiedzą, że umrą, a zmarli niczego zgoła nie wiedzą, zapłaty też więcej już żadnej nie mają, bo pamięć o nich idzie w zapomnienie.  Tak samo ich miłość, jak również ich nienawiść, jak też ich zazdrość ‑ już dawno zanikły, i już nigdy więcej udziału nie mają żadnego we wszystkim, cokolwiek się dzieje pod słońcem".
 
Pytanie: Czy umarli ludzie mają jakikolwiek wpływ na to co dzieje się na ziemi?
 
L. do Hebr. 9:27
"A jak postanowione ludziom raz umrzeć, a potem sąd,"
 
Czujemy się lepiej gdy ktoś nam mówi że jeszcze dużo przed nami i jeszcze dużo od nas zależy. Między innymi po to aby czuć się dobrze ludzie wymyślili różne opowiadania i baśnie, również o życiu pozagrobowym. Różnica polega na tym, że jednym wystarczą baśnie a inni chcą znać prawdę. Prawda podana przez Pana Boga i zapisana w Piśmie Świętym informuje nas że ludzie po śmierci nie mają żadnego wpływu na to co dzieje się na ziemi.  
 
Niezależnie czy umarły człowiek został nazwany wielkim, czy małym świętym, nie ma on wpływu na to co dzieje się tutaj, na ziemi. Nie tylko nie ma wpływu, ale gdy czytamy Pismo, poznajemy że człowiek umarły nie widzi co dzieje się na ziemi. Z chwilą śmierci działalność ludzi na ziemi zostaje zakończona i jak czytaliśmy przed chwilą:  "już nigdy więcej udziału nie mają żadnego we wszystkim, cokolwiek się dzieje pod słońcem".  Co więc umarli ludzie robią po śmierci?  Oczekują na sąd. Pan Bóg nic już nie oczekuje od nich, to oni oczekują. Napisane też jest, że ci których Panem i Królem jest Chrystus nie pójdą na sąd, ale to już inny temat. 
 
Czytaj codziennie Pismo Święte. Poznaj dokładnie naukę Bożą, poznaj żywego Boga. Bo jest nauka religii i nauka Boża zbawienia darmo z łaski przez zasługi Jezusa Chrystusa. Wtedy nikt z ludzi nie oszuka cię, nie wprowadzi w błąd. Pamiętaj, chodzi o wielką stawkę, bo chodzi o twoje życie. Teraz i w wieczności.

Drukuj E-mail

Jeżeli Duch Boży przekonuje cię że dzisiaj jest ten dzień aby swoją osobę, Twoje dzisiaj, Twoje jutro i Twoją wieczność oddać w dobre ręce Jezusa Chrystusa, nie odkładaj, uczyń to teraz. Dzień dzisiejszy należy do Ciebie. Jutro nie należy do Ciebie, bo nie wiesz co będzie jutro. Uczyń to dzisiaj, uczyń to teraz.


Gdy to uczynisz, napisz do nas, abyśmy mieli wielki przywilej cieszyć się razem z Tobą. Napisane jest, że aniołowie cieszą się, gdy człowiek czyni ten tak ważny krok. Pragniemy cieszyć się z aniołami i razem z Tobą. Klik: Twoje jutro jest dzisiaj  lub skopiuj i wklej link jak niżej na biały pasek w górnej części Twojej przeglądarki i naciśnij klawisz Enter

www.wiaraiwolnosc.pl/czytelnia/czy-wiesz-na-pewno


Jeżeli uczyniłeś, uczyniłaś ten najważniejszy krok swojego życia, na pewno powstanie pytanie - co dalej? Tak, każdy w takiej sytuacji ma pytania, czasem dużo pytań. Mijają lata i nowo-narodzeni błądzą, tracąc swoje cenne dnie i lata. Jednym z najlepszych opracowań w odpowiedzi na tak ważne pytania na temat duchowego rozwoju i życia pełnego błogosławieństw jest książka na temat duchowego rozwoju. Możesz zamówić tę książkę - napisz, dostaniesz informacje jak otrzymać NAJLEPSZY przewodnik w tym temacie ...

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 

Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz! A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!