Dzisiaj pytanie, dzisiaj odpowiedź

L. do Rzym. 4:2-8
"2. Jeżeli bowiem Abraham został usprawiedliwiony z uczynków, ma powód do chlubienia się, ale nie przed Bogiem. 3. Bo cóż mówi Pismo? Uwierzył Abraham Bogu i zostało mu to poczytane za sprawiedliwość. 4. Otóż temu, który pracuje, poczytuje się zapłatę nie tytułem łaski, lecz należności. 5. Temu jednak, który nie wykonuje pracy, a wierzy w Tego, co usprawiedliwia grzesznika, wiarę jego poczytuje się za tytuł do usprawiedliwienia, 6. zgodnie z pochwałą, jaką Dawid wypowiada o człowieku, którego Bóg usprawiedliwia niezależnie od uczynków: 7. Błogosławieni ci, których nieprawości zostały odpuszczone i których grzechy zostały zakryte. 8. Błogosławiony mąż, któremu Pan nie poczyta grzechu".
 
Pytanie: Jaka jest różnica między cmentarzem dla ludzi zasłużonych a królestwem Bożym?
 
L. do Efez 2:8-9
"8. Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: 9. nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił".
 
Otaczający nas świat dzieli się na różne i przeróżne grupy ludzi. Dlatego mamy tak dużo religii. Mamy też różne organizacje, różne kluby i stowarzyszenia. Pismo Święte dzieli ludzi na dwie grupy tylko. Na grzeszników nieusprawiedliwionych i na grzeszników usprawiedliwionych, czyli zbawionych. Kiedy człowiek umiera, ludzie patrzą na życie tego człowieka i zastanawiają się czy był on człowiekiem zasłużonym czy nie zasłużonym. Dla tych, którzy według oceny ludzkiej są najbardziej zasłużeni, przeznaczono cmentarze dla zasłużonych. Specjalne miejsca i specjalne groby dla zasłużonych. 
 
Ekonomia Boża jest inna niż ludzka i gdy ludzie będą powstawać z grobów, to możemy być pewni że ci których ciała zostały złożone w grobach dla zasłużonych nie koniecznie powstaną pierwsi. Może tak być że powstaną ostatni. Pan Bóg ocenia człowieka według innych standardów niż ludzie. 
 
Pytaniem było: Jaka jest różnica między cmentarzem dla ludzi zasłużonych a królestwem Bożym?  Różnica jest zasadnicza. Na cmentarzu dla ludzi zasłużonych przebywają tylko i wyłącznie ludzie zasłużeni. Jeśli będziesz, jeśli znajdziesz się w Królestwie Bożym nie spotkasz tam jednego człowieka, który zasłużył sobie aby tam być. Spotkasz tam tylko ludzi którzy sobie na niebo, czy na królestwo Boże nie zasłużyli. Dlatego odpowiedzią na pytanie: Jaka jest różnica między cmentarzem dla ludzi zasłużonych a królestwem Bożym?  Odpowiedzią jest: na cmentarzu ludzi zasłużonych przebywają tylko i wyłącznie ludzie zasłużeni. W Królestwie Bożym przebywają tylko i wyłącznie ludzie którzy sobie na to nie zasłużyli.
 
Czytaj codziennie Pismo Święte. Poznaj dokładnie naukę Bożą, poznaj żywego Boga. Bo jest nauka religii i nauka Boża zbawienia darmo z łaski przez zasługi Jezusa Chrystusa. Wtedy nikt z ludzi nie oszuka cię, nie wprowadzi w błąd. Pamiętaj, chodzi o wielką stawkę, bo chodzi o twoje życie. Teraz i w wieczności.

Drukuj E-mail

Jeżeli Duch Boży przekonuje cię że dzisiaj jest ten dzień aby swoją osobę, Twoje dzisiaj, Twoje jutro i Twoją wieczność oddać w dobre ręce Jezusa Chrystusa, nie odkładaj, uczyń to teraz. Dzień dzisiejszy należy do Ciebie. Jutro nie należy do Ciebie, bo nie wiesz co będzie jutro. Uczyń to dzisiaj, uczyń to teraz.


Gdy to uczynisz, napisz do nas, abyśmy mieli wielki przywilej cieszyć się razem z Tobą. Napisane jest, że aniołowie cieszą się, gdy człowiek czyni ten tak ważny krok. Pragniemy cieszyć się z aniołami i razem z Tobą. Klik: Twoje jutro jest dzisiaj  lub skopiuj i wklej link jak niżej na biały pasek w górnej części Twojej przeglądarki i naciśnij klawisz Enter

www.wiaraiwolnosc.pl/czytelnia/czy-wiesz-na-pewno


Jeżeli uczyniłeś, uczyniłaś ten najważniejszy krok swojego życia, na pewno powstanie pytanie - co dalej? Tak, każdy w takiej sytuacji ma pytania, czasem dużo pytań. Mijają lata i nowo-narodzeni błądzą, tracąc swoje cenne dnie i lata. Jednym z najlepszych opracowań w odpowiedzi na tak ważne pytania na temat duchowego rozwoju i życia pełnego błogosławieństw jest książka na temat duchowego rozwoju. Możesz zamówić tę książkę - napisz, dostaniesz informacje jak otrzymać NAJLEPSZY przewodnik w tym temacie ...

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 

Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz! A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!