Dzisiaj pytanie, dzisiaj odpowiedź

Ks. Jeremiasza 17:5

To mówi Pan: Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku i który w ciele upatruje swą siłę, a od Pana odwraca swe serce.

 

 

Pytanie: Czy oddawanie czci świętej krowie, a modlenie się do człowieka stanowi różnicę w oczach Bożych?

 

L. do Rzym. 1:22-27

Podając się za mądrych stali się głupimi. I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów. Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

 

Religie bardzo skomplikowały tę prostą, czystą prawdę, którą podaje Stwórca. Stwórcy zależy na jednym.

Na nawiązaniu i kontynuowaniu duchowej, intymnej relacji z człowiekiem. Ludzie obmyślili różne skomplikowane metody religijne, które niby mają prowadzić do Boga, choć w rzeczywistości zniechęcają do tego i wprowadzają ludzi w błąd. Bo każda religia eksponuje człowieka i jego zasługi, a nie Stwórcę i Jego zasługi.

W otaczającym nas świecie istnieje Stwórca i stworzenie. Bardzo prosty i jasny podział. Jeśli nie jesteś Stwórcą, to jesteś stworzeniem, tak jak stworzeniem jest każdy inny, choćby najbardziej wielki i najbardziej święty człowiek. Stworzeniem jest też zwierzę.

Jeśli w swojej religijności czynisz cokolwiek nie w bezpośredniej relacji do Stwórcy, to czynisz to w odniesieniu do stworzenia. Inaczej być nie może, bo są tylko dwa elementy w tym podziale. Stwórca i stworzenie.

 

Przed chwilą czytaliśmy, że ludzie: Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy,...

Istnieje prawda i istnieje kłamstwo. Prawda pochodzi od Stwórcy, a od kogo pochodzi kłamstwo?

W powyższym cytacie Słowo Boże uczy nas co Stwórca czyni ze Stworzeniem, które oddaje cześć i chwałę stworzeniu, a nie Stwórcy.

 

Co Stwórca uczynił? Jak czytamy: Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

 

Homoseksualizm jest właśnie konsekwencją tego nieposłuszeństwa i zamiany Bożej nauki na naukę ludzką, ta nauka ludzka uczy na przykład żeby modlić się do stworzenia, a nie do Stwórcy.

 

W ten sposób odpowiedzią na pytanie: Czy oddawanie czci świętej krowie, a modlenie się do człowieka stanowi różnicę w oczach Bożych?

Odpowiedzią jest: Nie ma różnicy z tej prostej przyczyny, że tak święta krowa jak i święty człowiek jest stworzeniem. I pisze, że oddawanie czci stworzeniu jest grzechem.

 

 

Czytaj codziennie Pismo Święte. Poznaj dokładnie naukę Bożą, poznaj żywego Boga. Bo jest nauka religii i nauka Boża zbawienia darmo z łaski przez zasługi Jezusa Chrystusa. Wtedy nikt z ludzi nie oszuka cię, nie wprowadzi w błąd. Pamiętaj, chodzi o wielką stawkę, bo chodzi o twoje życie. Teraz i w wieczności.

Drukuj E-mail

Jeżeli Duch Boży przekonuje cię że dzisiaj jest ten dzień aby swoją osobę, Twoje dzisiaj, Twoje jutro i Twoją wieczność oddać w dobre ręce Jezusa Chrystusa, nie odkładaj, uczyń to teraz. Dzień dzisiejszy należy do Ciebie. Jutro nie należy do Ciebie, bo nie wiesz co będzie jutro. Uczyń to dzisiaj, uczyń to teraz.


Gdy to uczynisz, napisz do nas, abyśmy mieli wielki przywilej cieszyć się razem z Tobą. Napisane jest, że aniołowie cieszą się, gdy człowiek czyni ten tak ważny krok. Pragniemy cieszyć się z aniołami i razem z Tobą. Klik: Twoje jutro jest dzisiaj  lub skopiuj i wklej link jak niżej na biały pasek w górnej części Twojej przeglądarki i naciśnij klawisz Enter

www.wiaraiwolnosc.pl/czytelnia/czy-wiesz-na-pewno


Jeżeli uczyniłeś, uczyniłaś ten najważniejszy krok swojego życia, na pewno powstanie pytanie - co dalej? Tak, każdy w takiej sytuacji ma pytania, czasem dużo pytań. Mijają lata i nowo-narodzeni błądzą, tracąc swoje cenne dnie i lata. Jednym z najlepszych opracowań w odpowiedzi na tak ważne pytania na temat duchowego rozwoju i życia pełnego błogosławieństw jest książka na temat duchowego rozwoju. Możesz zamówić tę książkę - napisz, dostaniesz informacje jak otrzymać NAJLEPSZY przewodnik w tym temacie ...

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 

Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz! A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!