Dzisiaj pytanie, dzisiaj odpowiedź

2 L. do Tes 2:8-9

...wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów,

 

Pytanie: Czy szatan może czynić cuda i ukazywać się pod postacią osoby świętej?

 

2 L. do Kor 11:13-14

Ci fałszywi apostołowie to podstępni działacze, udający apostołów Chrystusa. I nic dziwnego. Sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości. 

 

Zapewne pamiętamy wydarzenie w Egipcie kiedy Mojżesz poszedł do Faraona z żądaniem, aby pozwolił Izraelitom wyjść z Egiptu. Pierwszy cud zdarzył się

gdy laska Aarona zamieniła się w węża. Co uczynili magicy Faraona będący na usługach szatana? Zamienili swoje laski na węże.

Szatan cały czas swojego istnienia kopiował i kopiuje działanie Stwórcy. On i jego aniołowie pracują jako załoga fałszerzy. Bardzo często szatan czyni też cuda.

  

W bajkach i baśniach szatan jest malowany i przedstawiany jako czarna postać z rogami. Gdyby pod taką postacią szatan się ukazywał, sprawa byłaby bardzo prosta i oczywista. Problem jest w tym, że szatan, gdy czyni cuda ukazuje się pod postacią osoby świętej. Po co, dlaczego? Aby zwieść ludzi.

Dlatego tak często słyszymy o cudach w różnych częściach świata. Ukazał się jakiś obraz na drzewie, w oknie, na dachu. Zbiegowiska, pielgrzymki i wiadomość biegnie dookoła świata. Kolejny cud.

  

Jak czytamy w Piśmie Świętym, przed przyjściem Chrystusa, szatan będzie czynił więcej i więcej cudów. I to tak wielkie cuda jakich nie czynił nigdy wcześniej. Wszyscy ci co nie znają nauki Bożej, którzy nie odróżniają stworzenia od Stwórcy, którzy oddają cześć i chwałę świętemu stworzeniu a nie świętemu Bogu,

idą i pójdą za cudami szatana i uznają to za świętość. Będą nadal składać pokłony, oddawać cześć i wielbić stworzenie a nie stwórcę. Ignorując lub zapominając pierwsze i najważniejsze przykazanie, które mówi aby nie oddawać czci i chwały stworzeniu, ale wyłącznie Stwórcy.

 

Czytaj codziennie Pismo Święte. Poznaj dokładnie naukę Bożą, poznaj żywego Boga. Bo jest nauka religii i nauka Boża zbawienia darmo z łaski przez zasługi Jezusa Chrystusa. Wtedy nikt z ludzi nie oszuka cię, nie wprowadzi w błąd. Pamiętaj, chodzi o wielką stawkę, bo chodzi o twoje życie. Teraz i w wieczności.

Drukuj E-mail

Jeżeli Duch Boży przekonuje cię że dzisiaj jest ten dzień aby swoją osobę, Twoje dzisiaj, Twoje jutro i Twoją wieczność oddać w dobre ręce Jezusa Chrystusa, nie odkładaj, uczyń to teraz. Dzień dzisiejszy należy do Ciebie. Jutro nie należy do Ciebie, bo nie wiesz co będzie jutro. Uczyń to dzisiaj, uczyń to teraz.


Gdy to uczynisz, napisz do nas, abyśmy mieli wielki przywilej cieszyć się razem z Tobą. Napisane jest, że aniołowie cieszą się, gdy człowiek czyni ten tak ważny krok. Pragniemy cieszyć się z aniołami i razem z Tobą. Klik: Twoje jutro jest dzisiaj  lub skopiuj i wklej link jak niżej na biały pasek w górnej części Twojej przeglądarki i naciśnij klawisz Enter

www.wiaraiwolnosc.pl/czytelnia/czy-wiesz-na-pewno


Jeżeli uczyniłeś, uczyniłaś ten najważniejszy krok swojego życia, na pewno powstanie pytanie - co dalej? Tak, każdy w takiej sytuacji ma pytania, czasem dużo pytań. Mijają lata i nowo-narodzeni błądzą, tracąc swoje cenne dnie i lata. Jednym z najlepszych opracowań w odpowiedzi na tak ważne pytania na temat duchowego rozwoju i życia pełnego błogosławieństw jest książka na temat duchowego rozwoju. Możesz zamówić tę książkę - napisz, dostaniesz informacje jak otrzymać NAJLEPSZY przewodnik w tym temacie ...

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 

Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz! A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!