Dzisiaj pytanie, dzisiaj odpowiedź

Ew. Mat 17:5 (Na górze przemienienia, był Jezus i trzech apostołów)

Gdy on (Jezus) jeszcze mówił, oto obłok świetlany osłonił ich, a z obłoku odezwał się głos: To jest mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie, Jego słuchajcie!

 

Pytanie: Jeśli słuchamy Marii, to co Maria mówi do nas?

 

Ew. Jana 2:2-5

Zaproszono też Jezusa wraz z jego uczniami na to wesele. A gdy zabrakło wina, rzekła matka Jezusa do niego: Wina nie mają. I rzekł do niej Jezus: Czego chcesz ode mnie, niewiasto? Jeszcze nie nadeszła godzina moja. Rzekła matka jego do sług: Co wam powie, czyńcie!

 

Bardzo dużo naszych rodaków mówi, że wierzy w Marię. Bardzo dużo naszych rodaków mówi, że wierzy Marii. Zastanówmy się jak jest z tą wiarą.

Wierzyć w Marię, czy wierzyć Marii znaczy wierzyć w to co mówi Maria.

Wierzyć tak, aby słuchać tego co Maria mówi. Bo gdy mówimy, że wierzymy a nie ufamy i nie przyjmujemy słów, tych słów, które mówi Maria, to jak jest z tą wiarą?

 

A co mówi Maria? Czytaliśmy przed chwilą. Maria mówi: Co wam powie, czyńcie! Co Jezus wam powie, czyńcie, co Chrystus wam powie, czyńcie. Jezus często mówi, kto ma uszy niech słucha. Gdy połączymy razem to co mówi Maria i to co mówi Jezus, to co poznajemy? Kto ma uszy do słuchania niech słucha.

Kogo ma słuchać?

W tej sytuacji, kto ma uszy do słuchania niech słucha Marii, niech słucha co Maria mówi o Chrystusie. Czy tylko, niech słucha? Maria mówi – to czyńcie co On wam powie, to czyńcie co Jezus wam powie.

 

Jeżeli naprawdę wierzymy w Marię, to wierzymy w to co Maria mówi. A gdy wierzymy w to co mówi Maria, to czynimy to co mówi Chrystus. Proste, czy nie? Proste, aby to powiedzieć, ale w praktyce nie jest to takie proste. W praktyce często mówienie idzie jedną drogą, a czynienie idzie inną drogą. W praktyce łatwo jest zapytać, czy wierzysz w Marię, ale dużo trudniej jest słuchać to co mówi Maria. Bo wierzenie w Marię to jest słuchanie tego co mówi Maria.

 

Pytaniem było: Jeśli słuchamy Marii, to co Maria mówi do nas?

Maria mówi prosto i jasno. co wam Chrystus powie, to czyńcie.

 

Czytaj codziennie Pismo Święte. Poznaj dokładnie naukę Bożą, poznaj żywego Boga. Bo jest nauka religii i nauka Boża zbawienia darmo z łaski przez zasługi Jezusa Chrystusa. Wtedy nikt z ludzi nie oszuka cię, nie wprowadzi w błąd. Pamiętaj, chodzi o wielką stawkę, bo chodzi o twoje życie. Teraz i w wieczności.

Drukuj E-mail

Jeżeli Duch Boży przekonuje cię że dzisiaj jest ten dzień aby swoją osobę, Twoje dzisiaj, Twoje jutro i Twoją wieczność oddać w dobre ręce Jezusa Chrystusa, nie odkładaj, uczyń to teraz. Dzień dzisiejszy należy do Ciebie. Jutro nie należy do Ciebie, bo nie wiesz co będzie jutro. Uczyń to dzisiaj, uczyń to teraz.


Gdy to uczynisz, napisz do nas, abyśmy mieli wielki przywilej cieszyć się razem z Tobą. Napisane jest, że aniołowie cieszą się, gdy człowiek czyni ten tak ważny krok. Pragniemy cieszyć się z aniołami i razem z Tobą. Klik: Twoje jutro jest dzisiaj  lub skopiuj i wklej link jak niżej na biały pasek w górnej części Twojej przeglądarki i naciśnij klawisz Enter

www.wiaraiwolnosc.pl/czytelnia/czy-wiesz-na-pewno


Jeżeli uczyniłeś, uczyniłaś ten najważniejszy krok swojego życia, na pewno powstanie pytanie - co dalej? Tak, każdy w takiej sytuacji ma pytania, czasem dużo pytań. Mijają lata i nowo-narodzeni błądzą, tracąc swoje cenne dnie i lata. Jednym z najlepszych opracowań w odpowiedzi na tak ważne pytania na temat duchowego rozwoju i życia pełnego błogosławieństw jest książka na temat duchowego rozwoju. Możesz zamówić tę książkę - napisz, dostaniesz informacje jak otrzymać NAJLEPSZY przewodnik w tym temacie ...

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 

Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz! A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!