Dzisiaj pytanie, dzisiaj odpowiedź

L. do Kolos. 1:16

Bo w Nim (Chrystusie) zostało wszystko stworzone: i to, co w niebiosach, i to, co na ziemi, byty widzialne i niewidzialne, czy Trony, czy Panowania, czy Zwierzchności, czy Władze. Wszystko przez Niego i dla Niego zostało stworzone.

 

Pytanie: Do kogo należy kierować wszystkie nasze modlitwy i całe nasze życie duchowe, do Stwórcy, czy do stworzenia?

 

1 L. Piotra 4:19

Zatem również ci, którzy cierpią zgodnie z wolą Bożą, niech dobrze czyniąc, wiernemu Stwórcy oddają swe dusze! 

 

Zanim jakiekolwiek inne pytanie powstanie, w tej kategorii to należy odpowiedzieć sobie na to pierwsze, zasadnicze pytanie: czy na pewno wiem jaka jest różnica między Stwórcą a stworzeniem?

Wydaje się, że odpowiedź jest łatwa, ale czy na pewno? Jeżeli odpowiedź jest łatwa, to dlaczego miliony ludzi modli się do stworzenia, a nie do Stwórcy?

Przede wszystkim dlatego, że nie widzą w tym żadnej różnicy. A jeśli nie widzą różnicy, to nie widzą różnicy między Stwórcą a stworzeniem.

 

Gdy modlisz się do świętego, czy modlisz się do Stwórcy, czy do stworzenia?

Gdy modlisz się do świętej, czy modlisz się do Stwórcy, czy do stworzenia?

Gdy modlisz się do wszystkich świętych, czy modlisz się do Stwórcy, czy do stworzenia?

Gdy modlisz się do człowieka, czy w ten sposób modlisz się do Stwórcy, czy do stworzenia?

 

Cały Stary i Nowy Testament, na każdej stronie uczy i pokazuje na przykładach, tak proroków, apostołów, jak i samego Chrystusa, że człowiek powinien modlić się do Stwórcy, nigdy do stworzenia. Jeśli tego nie rozumiemy, czy nie rozróżniamy, czy możemy oczekiwać, że Stwórca da nam poznać cokolwiek więcej?

Ludzie mówią, że Pismo Święte jest trudne do zrozumienia. Jeśli ktoś czytając Pismo Święte nie widzi różnicy między Stwórcą a stworzeniem, to na pewno Pismo Święte będzie dla niego bardzo, bardzo trudne, albo nawet niemożliwe do zrozumienia.

Również apostoł Piotr przypomina nam w cytowanym przed chwilą wierszu: Zatem również ci, którzy cierpią zgodnie z wolą Bożą, niech dobrze czyniąc, wiernemu Stwórcy oddają swe dusze! 

 

Czytaj codziennie Pismo Święte. Poznaj dokładnie naukę Bożą, poznaj żywego Boga. Bo jest nauka religii i nauka Boża zbawienia darmo z łaski przez zasługi Jezusa Chrystusa. Wtedy nikt z ludzi nie oszuka cię, nie wprowadzi w błąd. Pamiętaj, chodzi o wielką stawkę, bo chodzi o twoje życie. Teraz i w wieczności.

Drukuj E-mail

Jeżeli Duch Boży przekonuje cię że dzisiaj jest ten dzień aby swoją osobę, Twoje dzisiaj, Twoje jutro i Twoją wieczność oddać w dobre ręce Jezusa Chrystusa, nie odkładaj, uczyń to teraz. Dzień dzisiejszy należy do Ciebie. Jutro nie należy do Ciebie, bo nie wiesz co będzie jutro. Uczyń to dzisiaj, uczyń to teraz.


Gdy to uczynisz, napisz do nas, abyśmy mieli wielki przywilej cieszyć się razem z Tobą. Napisane jest, że aniołowie cieszą się, gdy człowiek czyni ten tak ważny krok. Pragniemy cieszyć się z aniołami i razem z Tobą. Klik: Twoje jutro jest dzisiaj  lub skopiuj i wklej link jak niżej na biały pasek w górnej części Twojej przeglądarki i naciśnij klawisz Enter

www.wiaraiwolnosc.pl/czytelnia/czy-wiesz-na-pewno


Jeżeli uczyniłeś, uczyniłaś ten najważniejszy krok swojego życia, na pewno powstanie pytanie - co dalej? Tak, każdy w takiej sytuacji ma pytania, czasem dużo pytań. Mijają lata i nowo-narodzeni błądzą, tracąc swoje cenne dnie i lata. Jednym z najlepszych opracowań w odpowiedzi na tak ważne pytania na temat duchowego rozwoju i życia pełnego błogosławieństw jest książka na temat duchowego rozwoju. Możesz zamówić tę książkę - napisz, dostaniesz informacje jak otrzymać NAJLEPSZY przewodnik w tym temacie ...

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 

Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz! A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!