Dzisiaj pytanie, dzisiaj odpowiedź

Ks. Rodzaju 1:27-28

Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę. Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną...

 

Pytanie: Dlaczego ludzie na ziemi teraz żenią się i wychodzą za mąż, a po zmartwychwstaniu już nie będą?

 

Apokalipsa 21:4

I (Bóg) otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już /odtąd/ nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.

 

Zanim Pan Bóg stworzył człowieka, dużo wcześniej stworzył aniołów. Gdy czytamy Pismo Święte widzimy, że nie ma aniołów i anielic. Nie ma aniołów mężczyzn i aniołów kobiet. Są tylko aniołowie rodzaju męskiego. Pan Bóg, gdy stworzył aniołów nie powiedział do nich: "Bądźcie płodni i rozmnażajcie się…” tak jak powiedział to ludziom, po ich stworzeniu.

 

Pan Bóg stwarzając Adama i Ewe wiedział, że posłuchają oni rady szatana, zostaną zwiedzeni, a będąc pod panowaniem szatana będą musieli umrzeć. To znaczy w takim stanie, skażonym stanie, grzesznym stanie, ludzie nie będą mogli żyć wiecznie. Ponieważ ludzie, żyjąc krotko, będą umierać, była konieczność rodzenia się dzieci, była konieczność rodzenia się nowych ludzi, aby istniało życie na ziemi. Dlatego teraz na ziemi ludzie żenią się, wychodzą za mąż i rodzą się dzieci.

Przyjdzie jednak dzień, że taka rotacja ludzi na ziemi skończy się. Skończy się umieranie ludzi i skończy się rodzenie ludzi. Jak napisane, Pan Bóg uczyni wszystko nowe. Nowe niebo i nową ziemię. Jak czytaliśmy przed chwilą: a śmierci już odtąd nie będzie. Gdy skończy się umieranie ludzi, skończy się też rodzenie ludzi. Gdy nie będzie śmierci, nie będzie potrzeby, aby rodzili się ludzie. Gdy nie będzie śmierci, nie będzie potrzeby rozmnażania się ludzi.

Gdy nie będzie potrzeby rozmnażania, ludzie będą jak aniołowie, którzy się nie żenią i nie rozmnażają się.

Jezus im rzekł: Czyż nie dlatego jesteście w błędzie, że nie rozumiecie Pisma ani mocy Bożej? Gdy bowiem powstaną z martwych, nie będą się ani żenić, ani za mąż wychodzić, ale będą jak aniołowie w niebie. (Ew. Marka 12:24-25)

 

Czytaj codziennie Pismo Święte. Poznaj dokładnie naukę Bożą, poznaj żywego Boga. Bo jest nauka religii i nauka Boża zbawienia darmo z łaski przez zasługi Jezusa Chrystusa. Wtedy nikt z ludzi nie oszuka cię, nie wprowadzi w błąd. Pamiętaj, chodzi o wielką stawkę, bo chodzi o twoje życie. Teraz i w wieczności.

Drukuj E-mail

Jeżeli Duch Boży przekonuje cię że dzisiaj jest ten dzień aby swoją osobę, Twoje dzisiaj, Twoje jutro i Twoją wieczność oddać w dobre ręce Jezusa Chrystusa, nie odkładaj, uczyń to teraz. Dzień dzisiejszy należy do Ciebie. Jutro nie należy do Ciebie, bo nie wiesz co będzie jutro. Uczyń to dzisiaj, uczyń to teraz.


Gdy to uczynisz, napisz do nas, abyśmy mieli wielki przywilej cieszyć się razem z Tobą. Napisane jest, że aniołowie cieszą się, gdy człowiek czyni ten tak ważny krok. Pragniemy cieszyć się z aniołami i razem z Tobą. Klik: Twoje jutro jest dzisiaj  lub skopiuj i wklej link jak niżej na biały pasek w górnej części Twojej przeglądarki i naciśnij klawisz Enter

www.wiaraiwolnosc.pl/czytelnia/czy-wiesz-na-pewno


Jeżeli uczyniłeś, uczyniłaś ten najważniejszy krok swojego życia, na pewno powstanie pytanie - co dalej? Tak, każdy w takiej sytuacji ma pytania, czasem dużo pytań. Mijają lata i nowo-narodzeni błądzą, tracąc swoje cenne dnie i lata. Jednym z najlepszych opracowań w odpowiedzi na tak ważne pytania na temat duchowego rozwoju i życia pełnego błogosławieństw jest książka na temat duchowego rozwoju. Możesz zamówić tę książkę - napisz, dostaniesz informacje jak otrzymać NAJLEPSZY przewodnik w tym temacie ...

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 

Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz! A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!