Dzisiaj pytanie, dzisiaj odpowiedź

Rzymian 10:6-7

Sprawiedliwość zaś osiągana przez wiarę tak powiada: Nie mów w sercu swoim: Któż zdoła wstąpić do nieba? - oczywiście po to, by Chrystusa stamtąd sprowadzić na ziemię, albo: Któż zstąpi do Otchłani? -  oczywiście po to, by Chrystusa wyprowadzić spośród umarłych.

 

Pytanie: Czy potrzebujemy iść do nieba, aby spotkać Jezusa, czy też potrzebujemy spotkać Jezusa, aby iść do nieba?

 

1 L. Jana 5:12-13

Ten, kto ma Syna, ma życie, a kto nie ma Syna Bożego, nie ma też i życia. O tym napisałem do was, którzy wierzycie w imię Syna Bożego, abyście wiedzieli, że macie życie wieczne. 

 

Gdy czytamy Pismo Święte, bardzo ważne jest, aby pamiętać że to co jest napisane przyjmujemy w takiej kolejności jak jest napisane a nie w odwrotnej kolejności. Gdy odwracamy kolejność, wychodzi z tego nieprawda i wychodzi z tego absurd.

 

 

Na przykład: Ew. Marka 16:16

Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony.

 

Jaka jest prawidłowa kolejność? Najpierw musi być wiara, to znaczy musi być zawierzenie, zaufanie Jezusowi, a gdy to nastąpi wtedy może być chrzest. 

A co uczyniła władza religijna? Przestawiła kolejność tylko. I ci którzy nie czytają Pisma Świętego uważnie, nie widzą różnicy. A różnica jest bardzo wielka. Możesz być chrzczony co tydzień, ale gdy Jezus Chrystus nie jest twoim Zbawicielem, przez wiarę, przez zaufanie, w niczym to nie pomoże.

 

W Ks. Objawienia 14:13, czytamy:

I usłyszałem głos z nieba mówiący: Napisz: Błogosławieni są odtąd umarli, którzy w Panu umierają. Zaprawdę, mówi Duch, odpoczną po pracach swoich; uczynki ich bowiem idą za nimi.

 

Co tu czytamy? Ludzie, którzy tu na ziemi zawierzą, zaufają Jezusowi, ich dobre uczynki idą do nieba za nimi. A co uczyniła władza religijna? Przestawiła kolejność tylko. „Najpierw musisz mieć zasługi w swoich dobrych uczynkach, a wtedy pójdziesz do nieba.” Inaczej mówiąc, według nauki władzy religijnej:

Twoje dobre uczynki idą przed tobą do nieba – jeśli je masz, a dopiero za twoimi dobrymi uczynkami, ty idziesz. Jest więcej takich odwróconych przykładów, tu tylko dwa.

Czy potrzebujemy iść do nieba, aby spotkać Jezusa, czy też potrzebujemy spotkać Jezusa, aby iść do nieba?

 

Ew. Jana 5:24

Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto słucha słowa mego i wierzy w Tego, który Mnie posłał, ma życie wieczne i nie idzie na sąd, lecz ze śmierci przeszedł do życia. 

 

Zwróćmy uwagę! …przeszedł z śmierci do życia. Zwróćmy uwagę, już przeszedł z śmierci do życia. Teraz, tu na ziemi przeszedł z śmierci do życia wiecznego.

 

 

Ew. Jana 6:47

Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto /we Mnie/ wierzy, ma życie wieczne.

 

Zwróćmy uwagę! … Kto /we Mnie/ wierzy, ma życie wieczne. Już ma życie wieczne, już od teraz ma życie wieczne.

 

 

Pytaniem było: Czy potrzebujemy iść do nieba, aby spotkać Jezusa, czy też potrzebujemy spotkać Jezusa, aby iść do nieba? Oczywiście i bez wątpienia.

Jak widzimy na tych przykładach i wielu innych przykładach: Zanim możemy iść do nieba, tu na ziemi musimy spotkać Jezusa Chrystusa.

 

 

Czytaj codziennie Pismo Święte. Poznaj dokładnie naukę Bożą, poznaj żywego Boga. Bo jest nauka religii i nauka Boża zbawienia darmo z łaski przez zasługi Jezusa Chrystusa. Wtedy nikt z ludzi nie oszuka cię, nie wprowadzi w błąd. Pamiętaj, chodzi o wielką stawkę, bo chodzi o twoje życie. Teraz i w wieczności.

Drukuj E-mail

Jeżeli Duch Boży przekonuje cię że dzisiaj jest ten dzień aby swoją osobę, Twoje dzisiaj, Twoje jutro i Twoją wieczność oddać w dobre ręce Jezusa Chrystusa, nie odkładaj, uczyń to teraz. Dzień dzisiejszy należy do Ciebie. Jutro nie należy do Ciebie, bo nie wiesz co będzie jutro. Uczyń to dzisiaj, uczyń to teraz.


Gdy to uczynisz, napisz do nas, abyśmy mieli wielki przywilej cieszyć się razem z Tobą. Napisane jest, że aniołowie cieszą się, gdy człowiek czyni ten tak ważny krok. Pragniemy cieszyć się z aniołami i razem z Tobą. Klik: Twoje jutro jest dzisiaj  lub skopiuj i wklej link jak niżej na biały pasek w górnej części Twojej przeglądarki i naciśnij klawisz Enter

www.wiaraiwolnosc.pl/czytelnia/czy-wiesz-na-pewno


Jeżeli uczyniłeś, uczyniłaś ten najważniejszy krok swojego życia, na pewno powstanie pytanie - co dalej? Tak, każdy w takiej sytuacji ma pytania, czasem dużo pytań. Mijają lata i nowo-narodzeni błądzą, tracąc swoje cenne dnie i lata. Jednym z najlepszych opracowań w odpowiedzi na tak ważne pytania na temat duchowego rozwoju i życia pełnego błogosławieństw jest książka na temat duchowego rozwoju. Możesz zamówić tę książkę - napisz, dostaniesz informacje jak otrzymać NAJLEPSZY przewodnik w tym temacie ...

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 

Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz! A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!