Dzisiaj pytanie, dzisiaj odpowiedź

Ew. Jana 5:24
Mówi Chrystus:  Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto słucha słowa mego i wierzy w Tego, który Mnie posłał, ma życie wieczne i nie idzie na sąd, lecz ze śmierci przeszedł do życia.

 

Pytanie:   Kiedy dokonuje się sąd nad człowiekiem?  Po śmierci, czy tu na ziemi w czasie życia człowieka?

 

Ew. Jana 3:18
Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu; a kto nie wierzy, już został potępiony, bo nie uwierzył w imię Jednorodzonego Syna Bożego.

 

Nawet ludzie, którzy nigdy nie czytali Pisma Świętego, słyszeli termin - Sąd Ostateczny.  Są różne sądy, ten będzie ostatnim.  Istnieje teoria wymyślona przez ludzi że na sądzie ostatecznym Pan Bóg będzie rozdawał nagrody i kary.  Pismo Święte mówi inaczej.  Na sadzie ostatecznym nie będzie nagród.  Każdy, kto stanie przed tronem tamtego sądu, stanie tam po otrzymanie kary.  Nawet idąc do sądu ziemskiego nikt nigdy nie otrzymuje nagrody.  Czy widział ktoś aby sędzia wręczał 100 dolarów nagrody za dobra jazdę samochodem?

 

W ten sposób odpowiedź na pytanie:  Kiedy dokonuje się sad nad człowiekiem?  Po śmierci, czy tu na ziemi w czasie życia człowieka?   Odpowiedź daje nam sam Chrystus.  Kto zawierzył Chrystusowi nie podlega potępieniu.  A kto zawierzy; komukolwiek innemu, -już został potępiony.  Właśnie te słowa Chrystusa – już został potępiony mówią tobie i mnie tak bardzo jasno i wyraźnie że sąd nad człowiekiem dokonuje się NIE po śmierci ale tu, na ziemi w czasie życia człowieka.   (Czytaj Apokalipsa  20:4-6)

 

Nie możesz wyobrazić sobie Boga przez obrazy, ale możesz poznać żywego Stwórcę.
Czytaj codziennie Pismo Święte. Poznaj dokładnie naukę Bożą, poznaj żywego Boga. Bo jest nauka religii i nauka Boża zbawienia darmo z łaski przez zasługi Jezusa Chrystusa. Wtedy nikt z ludzi nie oszuka cię, nie wprowadzi w błąd. Pamiętaj, chodzi o wielką stawkę, bo chodzi o twoje życie. Teraz i w wieczności.

 

Drukuj E-mail

Jeżeli Duch Boży przekonuje cię że dzisiaj jest ten dzień aby swoją osobę, Twoje dzisiaj, Twoje jutro i Twoją wieczność oddać w dobre ręce Jezusa Chrystusa, nie odkładaj, uczyń to teraz. Dzień dzisiejszy należy do Ciebie. Jutro nie należy do Ciebie, bo nie wiesz co będzie jutro. Uczyń to dzisiaj, uczyń to teraz.


Gdy to uczynisz, napisz do nas, abyśmy mieli wielki przywilej cieszyć się razem z Tobą. Napisane jest, że aniołowie cieszą się, gdy człowiek czyni ten tak ważny krok. Pragniemy cieszyć się z aniołami i razem z Tobą. Klik: Twoje jutro jest dzisiaj  lub skopiuj i wklej link jak niżej na biały pasek w górnej części Twojej przeglądarki i naciśnij klawisz Enter

www.wiaraiwolnosc.pl/czytelnia/czy-wiesz-na-pewno


Jeżeli uczyniłeś, uczyniłaś ten najważniejszy krok swojego życia, na pewno powstanie pytanie - co dalej? Tak, każdy w takiej sytuacji ma pytania, czasem dużo pytań. Mijają lata i nowo-narodzeni błądzą, tracąc swoje cenne dnie i lata. Jednym z najlepszych opracowań w odpowiedzi na tak ważne pytania na temat duchowego rozwoju i życia pełnego błogosławieństw jest książka na temat duchowego rozwoju. Możesz zamówić tę książkę - napisz, dostaniesz informacje jak otrzymać NAJLEPSZY przewodnik w tym temacie ...

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 

Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz! A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!