Jesteś w depresji? Szukasz wyjścia, może ratunku ...

 W ostatnich miesiącach (Covid-19) słyszymy częściej i więcej o młodych i starszych którzy doświadczają stanu depresji. Wiemy że wielu ratuje się pomaga sobie, lub próbuje pomóc sobie na różne sposoby.

Zauważ, kiedy producent samochodów zbuduje samochód, nigdy nie zapomina o załączeniu książki, instrukcji, jak obsługiwać samochód.
Dobry Stwórca nasz nie zapomniał dać nam instrukcji - podręcznika, Biblii, jak utrzymać w dobrym stanie nasze ciało, naszą psychikę i ducha. W tej Księdze ksiąg - Biblii znajdujemy wszystko, co musimy wiedzieć, jak żyć i jak trzymać się i jak utrzymać się w dobrym stanie.

W tym podręczniku dla ludzi, Mądry Stwórca nie zapomniał powiedzieć nam, jak naprawić nasze ciało czy psychikę, jeśli pojawią się problemy.

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu wchodzisz w stan depresji, lub jesteś w stanie depresji i szukasz pomocy, bezskutecznie jak dotąd - napisz. Otrzymasz krótki przewodnik jak wyjść z depresji i jak utrzymać siebie w stanie bez-depresji. 

Z lewej poniżej wybierz symbol koperty (E-mail) i klik na tę kopertę aby napsać list. Albo na frontowej stronie wybierz zakładkę, "Zostań z nami" i wtedy "Kontakt."

Drukuj E-mail

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 

Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz! A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!